فروشگاه آنلاین

فروشگاه ساز اینترنتی یک وب سایت است که مانند یک فروشگاه سنتی، اجناس مختلفی از طریق این وب سایت برای فروش عرضه می شود. بازدیدکنندگان از فروشگاه، امکان مشاهده محصولات در قالب گروههای مختلف ایجاد شده توسط شما یا از طریق جستجو و مشاهده مشخصات هر محصول و قیمت آن را خواهند داشت. در صورتیکه بازدیدکنندگان قصد خرید یک یا چند محصول از محصولات ارایه شده توسط شما را داشته باشند پس از ثبت نام در سایت شما، سفارش مورد نظر خود شامل کالاها و تعداد آنها را ثبت خواهند کرد. شما به عنوان مدیر سایت قادر خواهید بود کلیه سفارشات ثبت شده در سیستم را در ساعات خاصی که توسط شما تعیین می شود، مشاهده و پس از بررسی نسبت به تحویل کالا به مشتری اقدام نمایید.

روشهای مختلفی برای تسویه حساب با خریداران در نرم افزار فروشگاه ساز وجود دارد. شما هم می توانید تسویه فاکتورها را از طریق پرداخت الکترونیک بانکهایی مانند بانک پارسیان یا بانک سامان انجام دهید و یا در هنگام تحویل کالا به مشتری نقدا وجه فاکتور را دریافت نمایید. همچنین مشتریان می توانند پس از پرداخت وجه به حساب شما و ثبت اطلاعات فیش واریزی و تایید این اطلاعات توسط شما، کالاهای خود را دریافت نمایند.

برخی از مزایا فروشگاه ساز در زیر آمده است:

  • ارایه محصولات به کاربران محدود به مکان خاصی نیست و کاربران شما از هرنقطه ای قادر به مشاهده و خرید محصولات شما هستند.
  • فروش محصولات در فروشگاه اینترنتی محدودیت زمانی ندارد و کاربران در هر لحظه از شبانه روز می توانند به فروشگاه شما مراجعه نموده و اقدام به خرید نمایند.
  • بازدید کاربران از فروشگاه محدود به مدت زمان خاصی نیست و هر میزان که خریدار تمایل داشته باشد می تواند در فروشگاه حضور داشته و کالاهای خود را بررسی و انتخاب نماید.
  • برخلاف فروشگاه فیزیکی که حجم مشخصی کاربر می تواند در آن قرار گیرد، هیچ محدودیتی از نظر تعداد خریداران وجود ندارد.
  • نیاز به سرمایه گذاری مستقیم توسط شما را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. در فروشگاه فیزیکی کالاها باید در اختیار مشتری قرار گیرند تا بررسی و خرید شوند و این نیازمند سرمایه گذاری کلان در فروشگاه است ولی در فروشگاه اینترنتی شما می توانید پس از ثبت سفارش از طرف مشتری اقدام به خرید کالاها نمایید.
  • هزینه های سربار مانند خرید یا اجاره فروشگاه، دکوراسیون، کارمندان و ریسکهایی مانند سرقت، آتش سوزی و ... در فروشگاه اینترنتی وجود ندارد.
  • رضایت بیشتر خریداران به علت عدم نیاز به حضور در محل فروش و فراغت از حمل کالا و مسایل جانبی مانند ترافیک
  • برطرف شدن چندین نیاز خریداران با مراجعه به یک فروشگاه، درحالیکه بصورت عادی هر نوع از اقلام مورد نیاز باید از فروشگاه خاص خود خریداری شود.

ویژگی ها

شرایط پرداخت گوناگون

می توانید از طریق درگاه پرداخت آنلاین بانک های مختلف و پرداخت کارت به کارت و یا از طریق فیش بانکی وجوه مربوط به خرید کالای مورد نظرتان را پرداخت نمایید.

روش های مختلف حمل

مشتریان جهت دریافت کالاهای خریداری شده خود می توانند ار بین روش های مختلف حمل از قبیل ارسال از طریق پست،ارسال توسط پیک و یا تحویل درب فروشگاه،یکی را انتخاب نموده و کالای خود را دریافت نمایند.

راحتی در تنظیم قوانین مالیاتی مختلف

با استفاده از ماژول مالیات می توانید براحتی شرایط و قوانین مربوط به مالیات های گوناگون از قبیل مالیات برارزش افزوده را ایجاد و ویرایش نمایید.

پروسه خرید و پرداخت بسیار سریع

مشتریان می توانند جهت تسریع در پروسه خرید، بدون ثبت نام در فروشگاه و تنها با وارد کردن اطلاعاتی مختصر اقدام یه خریدو پرداخت کالای مورد نظر نمایند

پنل کاربری مشتریان بسیار کارا

مشتریان در پنل کاربری می تواننداطلاعات کاربری خود ،سابقه سفارشات و پرداخت ها را مشاهده و ویرایش نمایند

نسخه سازگار با موبایل و تبلت

قابلیت ریسپانسیو بودن فروشگاه برروی موبایل و تبلت به شما این امکان را می دهد که گرافیک ظاهری فروشگاهتان را برروی هر دیوایسی منحصر به ابعد آن دستگاه مشاهده فرمایید.

تنظیمات سئو

امکان درج تمامی تنظیمات سئو از قبیل متا تایتل ها و توضیحات ما و کلمات کیدی برای هر محصول و صفحات مختلف فروشگاه امکانپذیر می باشد.

نظرات و رتبه دهی به محصولات

بازدیدکنندگان قادر خواهند بود برای هریک از محصولات کامنت گذاشته و به آنهار رتبه دهند،همچنین نظرات ثبت شده توسط دیگران را مشاهده نمایند.

کوپن تخفیف

مدیریت فروشگاه می تواند برای هریک از محصولات دلخواه کوپن تخفیف قائل شده و آن را به گروهی از مشتریان اختصاص دهد تا آنها به هنگام پرداخت،کوپن تخفیف را اعمال کرده و کالای مربوطه را با هزینه کمتری خریداری نمایند.

شرایط گوناگون سبد خرید

مدیریت فروشگاه می تواند برای سبدخرید مشتریان شرایط گوناگونی تعریف نماید . برای مثال چنانچه شخصی لباسی را خریداری نماید ،در فاکتور ایشان یک لباس دیگر برایش به صورت رایگان در نظر گرفته شود،و یا چنانچه کالایی را خریداری نماید لوازم جانبی مربوطه اش با درصدی تخفیف برایش اعمال شود.

سیستم وفاداری مشتریان

قابلیت وفاداری مشتریان این امکان را به وجود می آورد که مدیریت بتواند امتیازی برای هریک از خرید های مشتریان قائل شود.

پشتیبانی از زبان های مختلف

مدیریت فروشگاه میتواندبه سادگی محصولات و مطالب درج شده در فروشگاه را به زبان های مختلف ترجمه نموده و فروشگاه خود را چندزبانه نماید

تنظیم واحد پول،وزن و ...

مدیریت فروشگاه می تواندقیمت و وزن محصولات را با واحد های پولی و واحدهای وزنی مختلف تعریف نماید

ماژول ها

نمونه کارها

سفارش آنلاین فروشگاه آنلاین